Google mobil websitesi hız testi

Google mobil websitesi hız testi

Herkese merhaba benim daha yeni keşfetmiş olduğum google’ın bir uygulamasından bahsetmek istiyorum. Teknolojinin gelişmesi ile artık internet her yerde ve hepimiz genel olarak masa üstünden daha çok mobil kullanımını gerçekleştiriyoruz çünkü masa üstü pc’lerden çok daha hızlı ve kolay.. Google çok önceden webpage speed yani site sayfa hızını ölçümlüyordu ve buna göre site üzerinde iyileştirmeler yaparak google aramalarından çok daha iyi performansı sağlamak mümkündü ancak dediğim gibi artık internet hayatı mobil dünyada..

google mobil website testi

google mobil website testi

Google yapmış olduğu bu yenlik ile web sitelerinizin ne kadar mobil uyumlu olduğunu test ederek size bir rapor sunmakta sunmuş olduğu raporda sitenizin hangi noktasında iyi olduğunuzu ne kazanıp ne kaybettiklerinizi de söylüyor işte bu çok iyi oldu aslında çünkü mobil siteler masa üstü bilgisayarlardan 5 kat daha fazla ziyaret ediliyor ki bu durumda websitelerinin daha mobil olmasını sağlıyor.

google mobil website testi

google mobil website testi

Eğer sizde websitenizin ne kadar mobil uyumlu olduğunu merak ediyorsanız hemen tıklayın.. 

tasarimci
tasarimci

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla