Herkse merhaba;

Ben Uğur SARIER. Çocukluğumdan bu yana uzun yılların geçtiğinin farkına vardım ve aslında her şey çocukluğumdaki yaptığım çizimler sayesinde, bu gün bir grafik tasarımcı olarak hayatıma devam etmekteyim. Yapmış olduğum daha doğrusu yapmaya çalıştığım bu meslekte bir nebze de olsa bu yolda yürümeye çalışanlara yardımcı olabilmek. Paylaşmış olduğum veya paylaşacağım daha çok şeyim var. Aklımda olanlar, hayatımda var olan tasarımları anlatmaya ve bunları sizin ile paylaşmayı çok istiyorum. Çok bildiğimden değil elim, dilim döndüğünce anlatmaya paylaşamaya çalışmaktayım.

Ben öyle prestijli yerlerde çalışmadım. Nedenini sorarsanız bende bilmiyorum ama çalışmak içimden gelmedi çünkü bir şeyleri başarmak sadece prestijli bir işte çalışmak değil önemli olan bu konuda yeteneğiniz ne kadar? Ne kadarını kullana biliyorsunuz ve yine ne kadarını göstere biliyorsunuz. Aslında önemli olanda bu işte yolun neresine kadar gidebileceksiniz.

Grafik tasarım, hayatımın bir parçası sorsanız şu hayatta neyden vazgeçmem tabi ki de icra etmeye çalıştığım mesleğimden asla vazgeçmem çünkü nasıl yaşadığımız hayat üzerinde bir şeylere aşk ile bağlıysak yaptığımız işte’de yapacağımız işlerde de aynı sevgiyi, aynı aşkı göstermeliyiz.

İşini severek yapan, dünyanın neresinde olursa olsun yine aynı şekilde işini yapmaya çalışacaktır. Engel olmayın!

Sevgi ve saygılarımla…