İlham Kaynağı Kartvizit Tasarımları

İlham Kaynağı Kartvizit Tasarımları

Kartvizit tasarımı yapıyorsanız eğer bu tasarımlara bir göz atmakta fayda var. Piyasada farklı işler yapmak istiyorsanız veya bilgi edinmek istiyorsanız tam size göre çünkü kartvizitler üzerinde özel kesimler dediğimiz veya Gofre dediğimiz uygulamalar mevcuttur. Bir firma için yahut şirket için yapacağınız kurumsal kimlik tasarımlarında kullana bilirsiniz. Kimi şirke sahipleri sektöründe var olabilmek için ürünlerini farklı şekillerde satmak isterler ancak her şeyden önce bir şirketi veya markayı gösteren şey ise kurumsal kimliğini etkin bir şekilde kullana biliyor olması. Şirketler veya toplumda şirketin tanışma merasimi ilk kartvizit üzerinden olur. Aşağıdaki paylaştıklarım ise tasarımlarınıza bir nebzede olsa fayda sağlayacaktır.

 

Kartvizit Tasarımları Kartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit TasarımlarıKartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları Kartvizit Tasarımları

tasarimci

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Son Yazılar
Yorum ( 2 )
 1. kartvizit
  25 Mart 2017 at 17:00
  Cevapla

  kartvizit tasarımları gerçekten çok güzel paylaşımınız için teşekkürler.

  • tasarimci
   25 Mart 2017 at 21:17
   Cevapla

   rica ederiz umarım ilham kaynağı olmuştur

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla