İsometrik İkon nasıl yapılır

İsometrik İkon nasıl yapılır

Tüm okuyucularıma merhaba;

Bu gün sizlere isometrik ikon nasıl yapılır onu göstereceğim. Aslında bunu yapabilmek için bir kaç çeşit yol var ancak photoshop üzerinde nasıl yapılır onu göstereceğim aslında bunu için bir eklenti indirmeniz gerekli ve bu eklentiyi çalıştıra bilmek içinse en az cs5 olması gerekli eklentinin hangi versiyonlar da çalıştığını ise CS5, CS6 ve CC versiyonlarında çalışmakta.

isometrik icon

Görmüş olduğunuz gibi aslında bu kadar kolay ve bunu isterseniz illustrator üzerinde de yapmak mümkün ama illustrator kullanmak istemeyenler için terzi kesimi bir eklenti. Eklentinin kendi sitesinde bununla ilgili olarak anlatılmış bir video mevcut

bu videoyu iyi izlemenizi tavsiye ederim ki yararlı olması için. Püf noktası ise shapeler üzerinde çalışma yaparak ikon oluşturmak bunun içinse bu eklenti 3D görünüm ve yardımcı klavuz oluşturmakta indirdikten hemen sonra biraz kurcalamanızı tavsiye ederim eğlenceli olacağından emin olabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız…

Şifre Çöz: !qnubV0pbrtUjvNXGYKz8Bg

tasarimci

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla