Herkese tekrardan merhaba uzun zamandır yazmayı planlıyordum ancak bu güne kısmetmiş. Şimdi sizlere öyle bir web sitesinden bahsedeceğim ki kendinize hali hazırda var olan mock up çalışmaları üzerinde kendinize 5 dakkika içerisinde mock up hazırlaya bileceksiniz. Şunu söylemekte’de fayda görüyorum tamamen ücretsiz bir servistir.

Öncelikle tıklayınız…

mockupanlatim1

açılan ekranda “SELECT A TEMPLATE” menüsünü açarak bir çok şablonu göre bilirsiniz.

mockupanlatim2

tıkladığınızda açılan şablonlar liste halinde önünüze açılacaktır Apple Monıtor, İphone 6 gibi 9 çeşit şablon bulunmakta eğer pro versiyonunua geçerseniz bunlardan çok daha faslasını vaad ediyorlar.. Neyse biz devam edelim.
Benim seçtiğim şablon ise kapşonlu idi.

mockupanlatim3

bu alanda uygulama yapacağınız alanı otomatik olarak gösteriyor. Mavi ile boyalı alanın her yerine uygulama yapmanızı mümkün kılıyor. Çift tıkladığınızda ise bu alanda standart dosya yükleme alanını açıyor ve istediğiniz resmi ve resime çevirdiğiniz yazınızı buraya yükleyerek tekrar boyut ve döndürme işlemini yapmanıza olanak sağlıyor.

mockupanlatim4

bu alanda ise uygulama yapacağınız ürünün rengini ve zemin rengini değiştire bilirsiniz.. Tıkladığınızda açılan renk kartelasında ise RGB’nin bütün renklerini görmeniz mümkün yani sonsuz bir renk seçeneği sunmakta..

mockupanlatim5

En son olarak “SAVE IMAGE” butonu mevcut bu butona tıkladığınızda ise önünüze açılan Pop-up ekranında “PRO” versiyonu ile devam edebilirsiniz diyor ancak biz alıntdakinin seçeceğiz “No thanks, ….” yazan butona tıkladığınızda açılan ekranda dosyayı nereye kaydetmek istediğinizi soruyor sizde istediğiniz bir klasöre bu resim dosyasını kayıt edebilirsiniz.

ve sonuç…

Stringless Hoodie - Ghosted, Front

Author

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.