Ücretsiz .desgin domain

Ücretsiz .desgin domain

Grafik tasarım ile ilgileniyorsanız bu site tam size göre https://www.designernews.co sitesinin yaptığı büyük bir kampanya ile .design isim hakkına ücretsiz 1 yıllığına sahip olabilirsiniz. Kampanya dışı bu isim hakkına sahip olmak istiyorsanız 54 Dolar ödemeniz gerekli bu isim hakkı ticari amaçlı veya kişisel portfolyo paylaşımı yapan grafik tasarımcılar için bir bir etki sağlayacaktır.

İsim hakkının popülerlik derecesi 5/4 yani bu durumda paylaşacağınız yapacağınız işlerin arama motorları üzerindeki isim hakkınızın etkisini göstermektedir. Ne kadar popüler o kadar iyi aslında https://www.designernews.co bu sitede ise tasarımcı haberleri paylaşılan bir site arama botları ile bir çok siteden bilgi çekmektedir ki bu durumda grafik tasarım ile ilgilenen kişilerin veya firmaların yararına çünkü yaptığınız işi yüzlerce değilde binlerce kişinin gördüğünü portfolyonuzun binlerce kişinin takip ettiğini düşünün yazının başında dediğim gibi grafik tasarım ile ilgileniyorsanız bu tam size göre

Kampanyadan yarlanmak için bu linkteki siteye kaydolup kendinize özel kupon kodu almanız gerekmektedir. Daha sonra aynı sayfadan “.design domains” başlığının altındaki “use code” linkine tıklamalısınız. Sonrasında seçtiğiniz alan adını sepete ekledikten sonra sisteme kaydolup 1 yıllık ücretsiz .design alan adınızı kullanmaya başlayabilirsiniz!

tasarimci
tasarimci

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla