Youtube Red Nedir?

Youtube Red Nedir?

Youtube Red Çevrim Dışı Kayıt Etme

Makalenin başlığından anlaşılacağı gibi Youtube’nin dünya daki yeni pazarına girişi denile bilir. Aslında fikir olarak çok orjinal ama youtube kullanıcılarını da bir nevi ikiye bölmek gibi bir ayrıcalığı da var. Eğer youtube red kullanıyorsanız reklamların hiç birini görmüyorsunuz ama normal bir kullanıcıysanız devamlı reklamlar içerisinde boğuluyorsunuz. Belirli bir ücret karşılığında bunu kullana biliyorsunuz ama bir tek reklam gösterme veya göstermeme olayı değil olay çok daha farklı örnek vermek gerekirse orjinal dizi ve filmlari izliye bilirsiniz.. 30 adet video kayıt edebiliyorsunuz bunu da size sunulmuş olan alana depolayıp çevrim dışındayken de izleye bilme gibi bir fırsatta sunuyor.  Google Play Music üyeliğiniz var ise Youtube red’i de kullanabiliyorsunuz ancak şuan sadece USA’da kullanıma sunulmuş. Çevrim dışına kaydetmiş olduğunuz videoları şuan için deneme amaçlı 30 gün boyunca kullana biliyorsunuz ama bunun içinde USA bağlantısı istiyor. Özellikle telefon kullanıcılarına yönelik geliştirilmiş ama akıllı bir televizyonunuz var ise burada da kullana biliyorsunuz. Şuan geliştirilme aşamasında olsa da bir çok kişiyi kendine bağlaya bilecek bir potansiyele şimdiden sahip. Akıllı telefonunuzda kullanmak istiyorsanız eğer Youtube un en son versiyonuna güncellemiş olmanız gerekli eski sürümde kesinlikle böyle bir şeye imkan vermiyor. Şuan 105 Ülkede Google Play Store’dan veya Google Play Music üzerinden satın alınılabilir durumda.

YouTube Red Originals serileri ve filmleri, youtube.com sitesinde ve YouTube mobil uygulamasında izlenebilir. Bir seri bölümünü veya filmi izlerken YouTube’dan çıkarsanız videonuz da kaldığınız yer kaydedilir ve bıraktığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Youtube’un kendi sitesinden daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.
YouTubeRed

tasarimci

Tasarımcı Blogu olarak Grafik Tasarım konusunu inceleyen ve bu konuda trend tasarımları, çalışmaları paylaşan ve video eğitimler ile bir grafik tasarımcının ihtiyacı olan tüm grafik tasarım dosyalarını sunan bir tasarımcı blogudur.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla